Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změna v přistavování kontejnerů

11. 9. 2015

     V rámci podzimního úklidu komunikací budou stejně jako v předešlém roce přistaveny velkoobjemové kontejnery na likvidaci zejména rostlinného odpadu z Vašich zahrádek, ale i na likvidaci objemného odpadu z domácností ve vlastnictví fyzických osob.

Vážení občané, městská část Praha 6 se rozhodla umožnit Vám maximální využití přistavovaných velkoobjemových kontejnerů. Dojde tak k prodloužení doby, po kterou budou kontejnery umístěny na jednotlivých stanovištích. Na jednotlivá stanoviště budou kontejnery přistaveny  ve dvou variantách. Kontejnery přistavené od pátku do soboty, budou na stanoviště přistaveny vždy v pátek nejpozději do 12.00 hod,  odvoz bude proveden v sobotu ve  22.00 hod. Kontejnery přistavené od neděle do pondělí, budou na stanoviště přistaveny vždy v neděli nejpozději do 12.00 hod, odvoz bude proveden v pondělí ve 22.00 hod. V případě naplnění bude zajištěna jejich pravidelná výměna. Po svozu bude dodavatelskou firmou zajištěn úklid každého stanoviště.

Prosíme občany, aby u všech kontejnerů dodržovali třídění odpadu dle označení kontejnerů.

DO KONTEJNERU NELZE ODKLÁDAT:

Do kontejneru je zakázáno odkládat živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např. autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a pc monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.

Případné dotazy zodpoví pracovníci oddělení inspekce, odboru dopravy a životního prostředí na tel. čísle 220 189 379, 220 189 905, 220 189 909.