Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plánované akce - opravy

 

CENOVÉ NÁVRHY NA VÝMĚNU VODOMĚRŮ:

     Nabídka na vodoměry APATOR

 

     Nabídka na vodoměry ZENNER

 

 OPRAVA  STŘECHY:

 

     SMLOUVA  S  FIRMOU  NA  OPRAVU  STŘECHY

  • Smlouva -  klikni zde
  • Práce budou posunuty, budou probíhat v říjnu 2020     
  • Dva dny nebude pro obyvatele k dispozici velký výtah, bude využit pro dopravu materiálu na opravu

 

      Řešení závad - plánované opravy rok 2020

► Řeší se aktuálně oprava střechy,  - Podrobnosti zde  ,  Rozpočet zde

 

► Osvětlení veřejných prostor.  Byly vyměněny světelné zdroje za úspornější LED, které mají o 80% menší spotřebu a nižší zatížení patic žárovek teplem. Ty nejsou v dobrém stavu i u některých nových svítidel. Je třeba zhodnotit, zda tato světla opravovat nebo je vyměnit. Dále postupně probíhá výměna tlačítek osvětlení.

 

► Výměna měřičů tepla a vodoměrů. V letošním roce končí jejich životnost a bude nutná jejich výměna. Cenový návrh je zde zveřejněn - Podrobnosti zde

 

► Rozvody elektřiny, osvětlení - Čekáme na provedení revize, která je několik let propadlá. Je nutné zhodnotit stav elektroinstalace společně se stavem osvětlení v domě. To je v některých případech ve špatném stavu. Vypálené rozpadající se objímky, poškozené lišty s vodiči, další mechanické závady.

 

► Kamerový systém - Kamerový sytém byl ještě za pana Šrámka opraven panem Bejčkem- byla vyměněna kamera ve výtahu a rekordér. Ukázalo se ale, že oprava byla nedostatečná. Další problém je v kabelových svazcích, které jsou na několika místech poškozeny a dochází k výpadkům obrazu. Obraz z některých kamer je nekvalitní,  pouze černobílý.  Velký podíl má i neodborně provedená montáž, kdy jsou datové kabely v kanceláři  „jen tak pohozeny“ na stole bez zajištění a vyvázání. Byla poptána jiná firma, po opravě střechy budou kamery dořešeny. Jsou tedy poškozené kabely, odbytá montáž kabelových svazků u rekordéru, dle technika je nutná výměna. Výpadky obrazu, u některých kamer je pouze černobílý obraz.

 

► Výtahy - výbor poptal možnost částečné revitalizace výtahů a vzhledem k množícímu se počtu oprav poptal návrh na řešení problémových částí. Výtahy nevyhovují současným normám, řeší se poměrně hodně závad - opotřebená mechanika, strojovna na hranici životnosti, úniky oleje.  Dle vyjádření servisu nedoporučují žádné větší opravy.

 

► Stav společných prostor - Poškozená lina u výtahů a u schodišť, odlepené rohy/ hrany, díry ve zdech, loupající se nátěry, špinavá, místy poškozená omítka. Některé dveře ve společných prostorách jsou ve špatném stavu, mají opotřebované kování - odbyté opravy.

 

► Nevyhovující stav oken, řešení  - okna jsou majetkem vlastníků bytů, z fondu oprav se neplánují další opravy oken. Stav byl loňského roku podrobně detekován, zde na web stránkách je doporučeno řešení a také je zveřejněna zde na web stránkách SVJ nabídka od této firmy na výměnu za úhradu.

 

 

  

 

STARŠÍ AKCE:

 

     AUTOMATICKÉ DVEŘE - nová nabídka (9.2.2017)

 

Automatické dveře (přední a zadní vchod)    ►►►►      Soubor ke stažení - klikni zde

 

 


     VÝMĚNA VODOMĚRŮ

V měsíci březen 2016 bude provedena výměna vodoměrů na SV i TUV z důvodu jejich zákonné výměny. Je nutné zpřístupnit v bytech šachtu s vodoměry. Výměnu bude zajištěna firmou Datro s.r.o.

Práci provede p. Jaroslav Hošek (607 268 749, h-instalater@seznam.cz)

Termíny výměn, čas vždy od 16,oo do 18,oo hod:

21.3.     byty 21 - 47

22.3.     byty 51 - 77

23.3.     byty 81 - 107

29.3.     byty 111 - 137

 


     CENOVÉ  NABÍDKY

Na výměnu vložek v chodbičkách za vložky s knoflíkem od firmy Fábera, protože požární revize má stále požadavek na skřínky s klíčem od vstupních dveří do chodbiček. Připadá nám ,že vložky s knoflíkem jsou praktičtější.                    ►►►►      Soubor ke stažení (klikni zde)

 


Automatické dveře do prostoru u úklidové místnosti a pohon vstupních dveří od firmy LANOS                                                        ►►►►      Soubor ke stažení (klikni zde)

 

Automatické dveře do prostoru u úklidové místnosti od firmy BEXTE                                                        ►►►►      Soubor ke stažení (klikni zde)

 

 


 

 

     OBJEDNÁVKA na rekonstrukci chodbiček

                                                        ►►►►      Soubor ke stažení (klikni zde)

 

     Výměna PVC ve společných prostorách - CENOVÁ  NABÍDKA

                                                       ►►►►       Soubor ke stažení (klikni zde)

         Termín:  od 1.7. 2015

 


•   Diskuse o vstupních a vnitřních dveří u schránek na shromáždění 26.3.2015

       -  Návrh provedení obou dveří na šoupací s el. pohonem jako mají u sousedů.

       -  Při zavedení vstupních dveří na šoupací ,vstup na čip, nové zvonkové tablo včetně digitálních bytových telefonů.

       -  Sehnat cenové návrhy.                                       

       Termín:  do schvalování nových stanov.